kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 37 Euro/nata (Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish- Ekspozites.)

  Zona/Rruga : Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish- Ekspozites.

  Tirane, Japim me Qira Apartament me Qera Ditore ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish- Ekspozites. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi dhe 1 banjo, eshte i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar. Ndodhet ne nje zone te qete, jo larg qendres, te gjitha sherbimet jane prane.
  Cmimi 37 Euro/nata
  ------------------------------------------------------------------------
  Tirana, for Daily Rent Apartment at Gjergj Fishta, Boulevard. The apartment is organized in 1 bedroom and a bathroom, paved in tiles, totally furnished. It is located not to far from center, all services are near.
  Price 37 Euro/night.

  ID : 346052035

  Per me shume informacion... http://www.tiranarealestate-al.com/p...s.html?lang=sq

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_2.jpg
S: 403
Madhesia: 25.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_3.jpg
S: 168
Madhesia: 24.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_6.jpg
S: 170
Madhesia: 24.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_7.jpg
S: 174
Madhesia: 26.1 KB  

  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 04 4809606 / 06720 53361 / 0682053362 / 0672053360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar