kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Xiaomi Yi 4K action camera 18000 lek

  Yi 4K ėshtė njė nga kamerat mė cilėsore nė kategorinė e saj me super cilėsi nė video dhe foto. Kamera ėshtė pėrdorur vetėm njė javė pushimesh. Nuk pėrfshihet kartė memorie, si ekstra merrni vetėm mbrojtėse prej silikoni. Nė videot e mėposhtme keni njė krahasim me GoPro dhe filmime me kėtė kamera pėr referencė nė cilėsinė e videos.

  Ēmimi : 18,000 lek!

  Cel. : 0692316410 pas orės 14:00 mund t'u pėrgjigjem mė shpejt.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180411_180844.jpg
S: 126
Madhesia: 24.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180411_180808.jpg
S: 65
Madhesia: 19.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180411_180919.jpg
S: 64
Madhesia: 29.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180411_181026.jpg
S: 63
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180411_180939.jpg
S: 65
Madhesia: 25.3 KB