UR-Support po rekruton pėr llogari tė klientit tė saj shumė serioz pozicionet e mėposhtėm!


Inxhinier Mekanik
Pėrshkrimi i punės:

- Inxhinieri Mekanik koordinon tė gjitha shėrbimet mekanike, si para ndėrtimit, ashtu edhe gjatė zbatimit tė projektit nė njė kantier ose nė shumė kantiere.
- Mbikqyr instalimin e tė gjitha sistemeve mekanike/hidrosanitare tė pėrfshira nė projekt.
- Planifikon, organizon, dhe menaxhon punėn pėr tė qendruar brenda buxhetit dhe afateve tė paracaktuar.


Kėrkesat qė duhet tė pėrmbushin kandidatet:
- Tė ketė mbaruar Universitetin Politeknik Dega Inxhinieri Mekanike.
- Tė ketė minimumi 5 vite eksperiencė nė kėtė pozicion.
- Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze tė shkruar dhe tė folur, niveli B2/C1/C2 sipas standarteve EU. Pėrbėn avantazh njohja e njė gjuhe tė dytė.
- Dėshirė pėr tė punuar dhe rritur profesionalisht.
- Mundėsi pėr tė filluar punė menjėherė.

Ofrohet:
- Kontratė pune afat gjatė.
- Kushtet e punės sipas Kodit tė Punės.
- Paga e negociushme nė bazė tė cilėsive


Ju lutem tė dėrgoni CV tuaj, ku nė titullin e emailit tė vendosni pozicionin pėr tė cilin jeni i interesuar nė info@ur-support.com, brenda datės 20 Prill 2018!
Ju njoftojmė se vetėm personat qė plotėsojnė kėrkesat do tė kontaktohen pėr intervistė!

http://www.ur-support.com/433608731


Specialist/e Finance Kontabilizim Faturash
Pėrshkrimi i punės:
- Rregjistrimit tė faturave tė blerjes.
- Kontroll dhe verifikim faturash.
- Verifikim i llogarive bankare dhe i kartave tė kreditit.
- Mbajtja e kartelave tė Debitorėve.

Kėrkesat qė duhet tė pėrmbushin kandidatet:
- Tė ketė mbaruar Fakultetin Ekonomik.
- Tė ketė minimumi 6 muaj eksperiencė nė kėtė sektorė.
- Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Italiane tė shkruar dhe tė folur, niveli B2/C1/C2 sipas standarteve EU.
- Dėshirė pėr tė punuar dhe rritur profesionalisht.
- Mundėsi pėr tė filluar punė menjėherė.

Ofrohet:
- Kontratė pune afat gjatė.
- Kushtet e punės sipas Kodit tė Punės.
- 40 orė nė javė punė, 9:00-17:30
- Kushte pune sipas OBSH.


Ju lutem tė dėrgoni CV tuaj, ku nė titullin e emailit tė vendosni pozicionin pėr tė cilin jeni i interesuar nė info@ur-support.com, brenda datės 25 Prill 2018!
Ju njoftojmė se vetėm personat qė plotėsojnė kėrkesat do tė kontaktohen pėr intervistė!

http://www.ur-support.com/433608731


Operator Data Entry

Pėrshkrimi i punės:
- Rregjistrim dhe kodifikim i tė dhėnave tė bizneseve nė sisteme operative.
- Kontroll dhe verifikim i tė dhėnave ekzistuese.
- Verifikim i llogarive bankare.

Kėrkesat qė duhet tė pėrmbushin kandidatet:
- Tė ketė mbaruar Fakultetin Ekonomik ose Informatik Ekonomike.
- Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Italiane tė shkruar dhe tė folur, niveli B2/C1/C2 sipas standarteve EU.
- Dėshirė pėr tė punuar dhe rritur profesionalisht.
- Mundėsi pėr tė filluar punė menjėherė.

Ofrohet:
- Kontratė pune afat gjatė.
- Kushtet e punės sipas Kodit tė Punės.
- 40 orė nė javė punė, 9:00-17:30/11:30-20:00
- Kushte pune sipas OBSH.
Ju lutem tė dėrgoni CV tuaj nė gjuhėn Italiane, ku nė titullin e emailit tė vendosni pozicionin pėr tė cilin jeni i interesuar nė info@ur-support.com, brenda datės 22 Prill 2018!
Ju njoftojmė se vetėm personat qė plotėsojnė kėrkesat do tė kontaktohen pėr intervistė!
http://www.ur-support.com/433608731


Agjent Udhėtimi


Pėrshkrimi i punės:
- Tė ofroj mbėshtetje teknike pėr agjensitė e udhėtimit nė itali.
- Tė ofroj zgjidhje tė problematikave tė ndryshme me udhėtimet e klientėve.
- Tė prenotoj, pres, ndryshoj, rimbursoj biletat pėr tė gjitha llojet e udhėtimeve.
- Tė menaxhoj portofolin e udhėtimeve tė klientėve duke qėndruar brenda kostove tė paracaktuara.
Theksojmė qė nuk ėshtė call center.

Kėrkesat qė duhet tė pėrmbushin kandidatet:
- Tė ketė eksperiencė tė mėparshme nė agjenci udhėtimi dhe tė njoh sistemet operative Galileo/Amadeus/Sabre.
- Tė flasi dhe tė shkruaj shumė mirė italishten, niveli c1/c2. Njė gjuhė e dytė pėrbėn avantazh.
- Tė ketė mbaruar arsimin e lartė.
- Tė ketė njohuri shumė tė mira tė paketės windows.
- Aftėsi shumė tė mira organizative.
- Angazhim me kohė tė plotė.

Ofrohet:
- Kontratė pune afat gjatė.
- Kushtet e punės sipas kodit tė punės.
- 40 orė nė javė punė.
- Orare me turne qė variojnė nga 8:00-21:00 me rotacion.

Ju lutem tė dėrgoni cv tuaj, ku ne titullin e emailit tė vendosni pozicionin pėr tė cilin jeni i interesuar nė info@ur-support.com. Ju njoftojmė se vetėm personat qė plotėsojnė kėrkesat do tė kontaktohen pėr intervistė!
http://www.ur-support.com/433608731