Shes Nektar ulliri 100% Bio.


Nektari i Ullirit eshte i ngjashem me qumeshtin e Nenes, padyshim ushqimi me i pasur qe Zoti ka derguar ne toke. Parandalon dhe lufton disa semundje.


Anitoksidant ndihmon organizmit te mos plaket.
Ndihmon te bini ne peshe,
Efekt Laksativ
Qetesues per problemet me stomakun dhe zorren e trashe. Lufotn dhimbjet e stomakut.
Parandalon Kancerin permban antioksidues, flavonoide, polifenolė etj, qė luajnė njė rol tė rėndėsishėm nė parandalimin e kancerit, sidomos atė tė gjirit.
Parandalon Alzheimer-in ( skelrozen)
Lufton diabetin rregullon nivelet e sheqerit nė gjak dhe prodhimit te insulinės.
Forcon sistemin imunitar ėshtė pėrgjegjės pėr luftimin e viruseve, baktereve dhe mikroorganizmave
Ul tensionin e gjakut diastolik dhe sistolik.
Stimulon eliminimin e kolesterolit dhe parandalon sėnmundjet kardiake.
Pastron dhe hidraton fytyrėn.


Dhuroini vetes tuaj shendet sepse eshte lumturi, per vetem 800 Leke/ Kg !


Telefononi. 0696386066