kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Greqi 🌍 #Selanik - #HALKIDIKI - #Lundrim me #traget 🛳 89 Euro

  🌍 #Selanik - #HALKIDIKI - #Lundrim me #traget 🛳
  🚌 Nisje dt. 27 Prill! 3 Dite! Cmimi 89€ 💝
  🌺 Vizitohen: Selanik, Halkidiki, Ujevara Edesa dhe Kosturi 🌺
  💧 Lundrim me traget ne ishujt e Halkidikise 🛳
  🏨 Akomodimi ne hotel 3Yje ne qender te Selanikut 🌅  Cmimi 89 euro ku perfshihet
  Transporti vajtie – ardhje dhe te gjitha shetitje sipas programit
  Dy nete akomodimi ne Selanik ne hotel 3 yje ne qender te qytetit
  Mengjeset (bufe) ne restorantin e hotelit.
  Transferta Selanik – Halkidiki – Selanik diten e dyte sipas programit
  Shoqerues shqiptar gjate udhetimit

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SELANIKI.jpg
S: 68
Madhesia: 90.4 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu