Kerkon te punesoje Pastruese
Kushtet e punes dhe paga te kenaqshme. Punesimi i menjehershem.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0693763556


Adresa : Rruga Don Bosko, Tirana, Albania

Cel. : 0693763556