FAMED Lounge Bar
Kerkon:

Kamariere turni i pare ose i dyte. Me ose pa eksperience.

Punesim i menjehershem dhe pagese e kenaqshme.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr : 0693763556

Adresa: Rruga Don Bosko, Tirane