FAMED Lounge Bar
Kerkon:

Banakier/e me eksperience pune.

Punesim i menjehershem dhe pagese e kenaqshme.

Te interesuarit te kontaktojne ne nr :0693763556

Adresa: Rruga Don Bosko, Tirane