kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Greqi Janine – Meteora 49 €/personi dhe 55 €/personi -14-15 pril 49 Euro

  Janine – Meteora 49 €/personi dhe 55 €/personi -14-15 prill
  Ne cmim perfshihen:
  • Udhėtimi vajtje – ardhje dhe te gjjitha shetitjet sipas programit
  • Akomodimi nė hotel 3Yje ne qender te qyteti te Kallabakes (Meteora)
  • Mėngjesi ne restorantin e hotelit
  • Darka ne restorantin e hotelit (per personat qe zgjedhin paketen €55 me darken e perfshire)
  • Shėtitjet nė Janine, liqenin Pamvotis, Meteora dhe Kostur (sipas programit).
  • Shoqėrues shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ioanninA.jpg
S: 28
Madhesia: 9.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu