Zona/Rruga : berzhite,komuna Petrele

Shitet objekt biznesi 5 katesh me siperfaqe ndertimi 2200 m2 me hipoteke.Objekti ka garazh-bodrum per makina,magazine frigoriferike per restorantin,restorant ne katin e pare me siperfaqe 450 m2 qe sherben per evente te ndryshme,dasma etj.Kati i dyte eshte ambjent i hapur per kafe dhe zgare.Tre katet e tjera jane hotel prej 15 dhomash,per cifte dhe teke.Objekti eshte i rregulluar dhe me leje ndertimi e me hipoteke.Aktualisht nuk eshte ne pune per arsye shendetsore.Objekti ka hapsire rreth e perqark 7000 m2 toke me hipoteke,ku shfrytezohet per kend lojrash,parking,pishine,hapsire e gjelber etj.Gjelberimi me peme te mbjella rreth e perqark e ben ambjentin mjaft te pelqyer dhe relaksues.Objekti ndodhet buze rruges Tirane-Elbasan ne berzhite.Objekti shitet 1 milion euro.Ne cmim diskutohet.

Cel. : 00355697494029