Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Fuqia KW..: 85
KM..........: 230.000

Furgoni eshte ne gjendje te mire pune. I jane bere te gjitha sherbimet periodike dhe ka targa dhe dokumenta shqiptare deri ne fund te maj 2018. Shitet per arsye mbyllje aktiviteti.Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_7473.jpg
S: 329
Madhesia:  34.9 KB

Cel. : +355682053311