kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes LAVAMAN+ PASQYRE + KOMODINE ME SIRTARE PER MBAJTJE TE MJETE 17000 Leke

  Shes paisje hidrosanitare lavaman, pasqyre dhe komodine te Vogel me sirtare per mbajtjen e mjeteve higjenike per tualet. Lavamani eshte I kompletuar me grup funksional. Paisjet Jane blere te Porcelanosa dhe Jane te gjendje te mire. Cmimi 17 mije leke, I diskutueshem. Tel. 0695485090

  Cel. : 0695485090
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20180408_110359.jpg
S: 110
Madhesia: 16.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu