kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🏝 PALOMA GRIDA RESORT & SPA 5* 645 Euro/Person 645 Euro

  🏝 PALOMA GRIDA RESORT & SPA 5* 645 Euro/Person
  Charter + Transferte + Ultra_All_Inclusive
  Nisje nga Tirana linje direkte 29 Maj 7 dite qendrimi
  Paguaj 30 % tani dhe pjesen tjeter deri ne 3 jave perpara nisjes
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PALOMA GRIDA.jpg
S: 24
Madhesia: 59.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu