kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Fundjave ne Parkun Kombetar #VALBONES 🍀🌼 8.400 Leke

  Fundjave ne Parkun Kombetar #VALBONES
  🍀🌼


  Nisje dt. 21-22 Prill dhe 28-29 Prill! 2 Dite! Cmimi 8400 lek


  🥗
  Mengjes + Dreke + Darke (te perfshira ne cmim)


  🛳
  Bileta e Tragetit Koman - Fierze (te perfshira ne cmim)


  🌄
  Akomodimi ne hotel Fusha e Gjes, Valbone


  🚐
  Transporti me minibuz komod
  Ne cmim perfshihet:


  ❧ Transporti: Tirane – Valbone – Tirane

  ❧ Bileta e tragetit Koman – Fierze (trageti i madh alpin)

  ❧ Akomodimi 1 nate ne hotel Fusha e Gjes (cdo dhome me banjo personale)

  ❧ Darka e dites se pare me gatime tradicionale te Valbones

  ❧ Mengjes fshati diten e dyte ne Valbone dhe Dreka diten e dyte ne Valbone

  ❧ Guida jone e cila do ju shoqeroje gjate gjithe udhetimit
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Valbona-Valley-in-Winter-18-1.jpg
S: 34
Madhesia: 48.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu