kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🚤♥Sea Planet Resort & Spa 5*, ↘489 Eur/personi. 489 Euro

  Rezervoni sa nuk eshte vone pasi cmimet po vijn duke u rritur , #Antalya , nisje ne 1, 5 , 7 , dhe 8 qershor 7 dite te plota.

  Tel:042230668

  🚤♥Suconnect Eftalia Marin 5*, ↘456 Eur/personi .

  🚤♥Sultan of Dreams 5*, ↘488 Eur/personi .

  🚤♥White City Resort Hotel 5*, ↘456 Eur/personi .

  🚤♥Gold Island Hotel 5*, ↘476 Eur/personi.

  🚤♥Orange County Resort Kemer 5*, ↘ 595 Eur/personi

  🚤♥Sea Planet Resort & Spa 5*, ↘489 Eur/personi.

  🚤♥Sea World Resort & Spa 5*, ↘474 Eur/personi.

  🚤♥Diamond Premium Resort 5* , ↘529 Eur/personi.

  🚤♥Quattro Beach Spa & Resort 5* ,↘565 Eur/personi .

  🚤♥Crystal Admiral Resort & Spa 5*, ↘512 Eur/personi .

  🚤♥Nashira Resort Hotel & Aqua 5*, ↘585 Eur/personi .

  🦋 T Prfshira n Cmim : 🦋
  1- Charter vajtje ardhje Tirane Antalya Tirane
  2- Akomodimi ne hotel 5*
  3- Ultra ose All Inclusive ne hotel
  4- Transferta aeroport hotel aeroport
  5-Shoqerues shqiptar
  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: botanik del.jpg
S: 32
Madhesia: 40.3 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu