kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Prishtine, kerkoj vend pune

  Pershendetje

  une jetoj ne Stanboll dhe dua te kthehem ne vendelindje dhe kerkoj pune
  per detaje mund tja u dergoje CV!

  Me Respekt
  Mİmoza Kiseri

  Cel. : +905305496671
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur