Kompania Deutschcolor, pas nje partneritet disa vjecar me DELTA GROUP,
ka ndertuar ne Shqiperi fabriken e saj nga me modernet ne Ballkan, me nje teknologji gjermane te avancuar
per prodhimin e bojerave ekologjike e shume produkteve te tjera.
Deutschcolor eshte I hapur te mireprese cdo person energjik me vullnetin e mire ndaj kompanise,
duke I dhene mundesi gjithesecilit te realizoje objektivat e tij personale ne aspektin professional.
Nė fokusin tonė primar, janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti I skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politikė sociale e grupit tonė.
Ėshtė kėnaqėsi pėr ne tė mirėpresim kandidatė qė na vlerėsojnė dhe dėshirojnė tė jenė pjesė e Deutschcolor.


Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin: Agjent Shitjesh filiali kamez

Kriteret qė duhet tė pėrmbushin kandidatėt :


  • Arsim I mesėm/ i lartė.
  • Mosha e preferuar 23 – 35 vjec.
  • Leje drejtimi automjeti.
  • ​Aftesi menaxhimi dhe organizimi
  • Eksperienca e mepareshme ne shitje perben avantashSi tė aplikoni:Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn elektronike : hr@deutschcolor.de .
Ju do tė kontaktoheni nga burimet njerėzore, DELTA GROUP,
vetėm nėse CV dhe dokumetat tuaja plotėsuese do tė klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonė e vlerėsimit.