kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karrige Italiane per zyra pritje/stafi 6500 lek/cop i diskutueshem

  Karrige Italiane me konstruksion metalik dhe veshje lekure per zyra pritje / staffi, lartesia 93 cm, ndenjesja 50 cm x 50 cm, mjaft komode, pothuaj te pa perdorura, pa asnje shenje perdorimi ( te perdorura maksimumi 2-3 here nga 30 min takimi ).
  Gjendje 4 cop.
  Cmimi i blerjes tek Aulivia 8500 lek / cop , cmim shitje 6500 lek / cop i diskutuar.

  Cel. : 0696890943
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180403_124240.jpg
S: 264
Madhesia: 50.8 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu