1. Standart OKAZION! Sonde per puse uji dhe pilota

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e verdhe
  Kamjo......: manual

  Shitet sonde per puse uji dhe pilota e markes “MAIT”,
  bige me gjatesi 7m, tre shtanga me gjatesi 3m,
  tre kova me diameter 40, 60, 80cm,
  thellesia maksimale e shpimit 22m.
  Makineria eshte ne gjendje te perkryer pune.
  Shitet per arsye mosperdorimi.
  Cmimi 7500 Euro i diskutueshem

  Cel. : 00355672138848
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-03-25 at 15.10.04.jpg
S: 363
Madhesia: 50.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-03-25 at 15.10.03 (1).jpg
S: 231
Madhesia: 49.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-03-25 at 15.10.06.jpg
S: 160
Madhesia: 63.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-03-25 at 15.10.07.jpg
S: 162
Madhesia: 74.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-03-25 at 15.10.05.jpg
S: 161
Madhesia: 89.8 KB