kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes pajisje mjekesore 300 Euro

  Elektrostimulator profesional mjeksor,
  110 programe terapeutike mjeksore,eshte blere 600 € i ri,
  I perdorur shum pak,me 4 porta dhe elektroda rezerve te reja.

  Cel. : 0673793611
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6AF6A21B-55D4-4E8A-B200-3FA4DAE9DFC2.jpg
S: 264
Madhesia: 38.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu