Shes Krevat te Ri made in Italy "Georgia Pali" ngjyre tortora, me rrota, me gjysmen e cmimit online:
https://www.amazon.it/023320-Lettino...o+georgia+pali.


Pse te zgjidhni krevatin Georgia Pali per femijen tuaj?

Eshte me kornizė ahu tė ngurtė
Ka Sistem te uljes sė krahut nė sajė tė sistemit ekskluziv “PRATICO PALI”
Eshte ndertuar me Bojra dhe materiale jo toksike
Eshte i perbere nga Katėr rrota tė mbuluara me gome “rezistente ndaj gėrvishtjeve” me dy sisteme frenimi
Baza ortopedike e bėrė tėrėsisht nga slats prej druri.
Tė gjitha artikujt e Pali janė MADE IN ITALY ..

Krevati eshte i Ri, i blere online.
Cel. : 0692224295