1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike Melida 8600 Austriake 19500 lek e diskutueshme

  Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria, disqe rezistente, dopio disqe, gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab, amortizatore EUON, rrota para me vaj EUON, kompanjol dhe liber Shimano Equipment, Sun run 42T, biciklete super design, Vogue Sport Fashion, Fashion Super Sport 7005.

  Cmimi 19 500 lek e diskutuar.

  Cel 0688254955

  Cel. : 0688254955
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: meilda bike.jpg
S: 1141
Madhesia: 50.3 KB