Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karrige Italiane per zyra pritje 75.000 Leke

  Karrige Italiane me konstruksion metalik dhe veshje lekure per zyra pritje / staffi, lartesia 94 cm, ndenjesja 50 cm x 47 cm, mjaft komode, pothuaj te pa perdorura, pa asnje shenje perdorimi ( te perdorura maksimumi 2-3 here nga 30 min takimi ). Gjendje 2 cop.

  Cmimi i blerjes tek Aulivia 9500 lek / cop , cmim shitje 7500 lek / cop i diskutuar.  Cel. : 0688254955
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180403_135124.jpg
S: 146
Madhesia: 55.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180403_135232.jpg
S: 84
Madhesia: 56.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180403_135204.jpg
S: 74
Madhesia: 39.0 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu