kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Usb wifi per cdo aparat 11 mije lek

  Shitet usb-wifi per cdo lloj aparati marres dixhital tokesor&satelitor,IPTV,linux,android apo windows.eshte me free drivers(njihet automatikisht nga paisja) dhe nuk ka nevoje per cd instalimi.eshte e vogel dhe teper cilsore.cmimi 11 mije lek
  .Tirane

  Cel. : 0692534516
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: MEMTEQ-1PCS-Portable-Mini-USB-Wireless-Router-Dongle-Internet-Adapter-WI-FI-150Mbps-Wireless-Ada.jpg
S: 144
Madhesia: 66.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu