JUST CALL SHPK ndermarrje me 13 vite eksperience ne tregun Italian dhe ate Shqiptar,
kerkon:
1.OPERATOR
2.SUPERVIZOR
3.PARTNER COMMERCIALI( contattate tramite mail)

K
ėkojm
ė
- Te kene njohuri mesatare tė gjuhės italiane.
- Te kenė ambicie pėr tė arritur objektivat dhe per rritje profesionale.
- Te jene te predispozuar per pune ne grup.

Ofrojme :
- Kontrate tė rregullt dhe sigurime shoqerore sipas ligjit.
- Pagesė fikse + bonus mujor.
- Korrektesi ne pagesa dhe raport trasparent ne kohe reale.
- Raporti perfundimtar i kontrates se prodhuar brenda 3 ditesh.
- Mundėsi pėr tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht.
- Ambient rinor dhe dinamik.

• Pagesa pėr supervizorė 60.000 lekė baza + 100-300 lekė per ēdo kontrate teke.
Bonuse ditore nga 1500-2500.
• Pagesa pėr operator 250 lek ora + bonus pėr cdo kontratė deri nė 1500 lekė.
Bonuse ditore 400-5000.


Nėse kėrkoni njė vėnd tė sigurt pune dhe tė mirė paguar atėhere jeni nė vėndin e duhur!

Adresa:
Rruga e Dibr
ės , "Kompleksi Halili" Kati i 5-tė dhe i 6-tė , Godina 1 ngjitur me Conad, siper bar New Jersy
Celular : 00355699857778
Facebook : justcall_official
Instagram : justcall_official
Website : www.just-call.it

e-mail : info@just-call.it
Orari : 9:00-15:00

JUST CALL