Albacall
Kliko
Apliko
Kliko Ketu
Kliko Ketu

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Operator per fushaten Vodafone Casa (FISSO+ADSL) Outbound.

  Filiali me i ri i grupit te Evo-net eshte ne kerkim te operatoreve te gjuhes italiane me ose pa eksperience, per fushaten Vodafone Casa (FISSO+ADSL) Outbound.
  Bej pjese dhe ti ne grupin tone :)

  Pėr informacione tė mėtejshme na kontaktoni ose paraqituni pranė adresės:


  Adresa- Rr. Elbasanit, perball 7 xhuxhave, (prane Drejtorise se Tatimeve), Tirane
  E-mail : callitshpk@gmail.com

  Ju mirepresim! 🤗

  Cel. : +355699588328
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26904557_109472563197806_7360073210731516101_n.jpg
S: 335
Madhesia: 21.5 KB  


  Rruga Elbasanit, perballe 7 xhuxhave,
  ne krahe te Deges se Thesarit, Tirane

  +355699588328 callitshpk@gmail.com