Albacall
Kliko
Royal Trade

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Operator per fushaten Vodafone Casa (FISSO+ADSL) Outbound.

  Filiali me i ri i grupit te Evo-net eshte ne kerkim te operatoreve te gjuhes italiane me ose pa eksperience, per fushaten Vodafone Casa (FISSO+ADSL) Outbound.
  Bej pjese dhe ti ne grupin tone :)

  Pėr informacione tė mėtejshme na kontaktoni ose paraqituni pranė adresės:


  Adresa- Rr. Elbasanit, perball 7 xhuxhave, (prane Drejtorise se Tatimeve), Tirane
  E-mail : callitshpk@gmail.com
  Cell : 0699588328

  Ju mirepresim! 🤗
  Cel. : +355699588328
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26904557_109472563197806_7360073210731516101_n.jpg
S: 179
Madhesia: 21.5 KB