kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Golf 5, viti 2007, manual, 1.6 benzine-gaz, 5000 Euro

  Karburanti: Gaz
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 74
  KM..........: 168000


  Okazion ! Tirane, shitet W Golf 5, viti "Dhjetor 2007", 1.6 benzine-gaz (impjant gazi Landi Renzo i montuar jashte), kambio manuale, 5 porta, ngjyre gri e erret-shume i bukur, kompjuter bordi, kasetofon Kenwood me ekran te madh dhe touch, klima, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag, 168.000 km origjinale, sensore parkimi prapa, disqe cerkin lega 16, dy celesa, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomik, me dogane, i sapoardhur. Cmimi 5000 Euro i padiskutueshem. Cel. 0689092906.
  https://www.facebook.com/albano.tiro...CVEdu-o3vN5nyv

  Cel. : 0689092906
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 1115
Madhesia: 52.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 537
Madhesia: 44.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 502
Madhesia: 42.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu