kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Banak per Bare - 50.000 Leke

  Shitet BANAK per bare, lokale, restorante.

  I pershtatshmem per ambjente te vogla dhe le hapesire per ambjentet e medhaja.

  Dru, i menaxhueshem, praktik dhe me hapesiren e duhur per te punuar

  Cmimi 50.000 leke i diskutueshem

  Kontakt 0694446393
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-1b853057661a197cbf484f4197611a98-V (1).jpg
S: 59
Madhesia: 31.2 KB