kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ARKITEKTURE, per nxenes e studente , formim ne artet pamore,

  Per Ju te rinj qe deshironi te studioni per ARKITEKTURE , URBANISTIKE.Gjithashtu u vjen ne ndihme edhe studenteve qe deshirojne e thellojne performancen e tyre gjate studimeve prane universitetit te arkitektures dhe urbanistikes.,,, TRAJNOJME per lendet: Vizatim i lire (ne studio), vizatim grafike exterier dhe interier si dhe teknikat e akuarelit, ligjet e perspektives, kompozimit etj, Mesimi zhvillohet ne grup, me kushte optimale dhe me kompetence profesionale mbi 35 vjecare. Mos e humbisni shansin ! Vend-ndodhja perballe "Tajvanit".

  Per informacion te metejshem:
  -ne fb faqen tone Lapsi magjik.
  Instagram ;kurse-vizatimi-pikture-grafike
  -kontakt ne nr. tel. 0692822312,
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53001534_529103700947568_5770114942418026496_n.jpg
S: 24
Madhesia: 31.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 44131529_502894513526930_1128451787431346176_n.jpg
S: 50
Madhesia: 53.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HTC Desire3454.jpg
S: 17
Madhesia: 31.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 52708364_418055655437308_6329027931523776512_n.jpg
S: 22
Madhesia: 40.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC-S9303483.jpg
S: 154
Madhesia: 36.4 KB