kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, VIZATIM - PIKTURE ( deshira tek cdo femije )

  .... Kurse VIZATIM- PIKTURE per nxenes te moshave te ndryshme, nga 9 vjec e larte . . Aftesimi ne kete drejtim ua ben femijeve jeten me te bukur, ua pasuron ate, si dhe u jep mundesi te provojne ne zgjedhjen dhe drejtimin e duhur ne jete. Mesimi bazohet mbi nje eksperience 35 vjecare ne mesim-dhenie. Vend ndodhja tek pall. Shallvares perballe Tajvanit. Perpara se te vendosni mund te asistoni paraprakisht ne nje ore mesimi.

  Per informacion te metejshem:
  -ne fb faqen tone Lapsi magjik. Instagram ;kurse-vizatimi-pikture-grafike
  -kontakt ne nr. tel. 0692822312,
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC-S930034.jpg
S: 149
Madhesia: 44.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 19 maj (8).jpg
S: 41
Madhesia: 40.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 46861942_581848762263694_9126579713274281984_n.jpg
S: 43
Madhesia: 63.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 44399583_174879996772988_1561285921368702976_n.jpg
S: 33
Madhesia: 50.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Qershor 2018 (17).jpg
S: 97
Madhesia: 66.9 KB