Shes krevat per bebe me oferte krevat i kompletuar 120.000 cmimi i diskutueshem ne gjendje shume te mire. Shes karroce pothuaj e re 120.000. Shes roba te ndryshme verore e dimerore te mbledhura nder vite per vajza 0- 6 vjec. Jane te pastra dhe ne gjendje mjaft te mire. Sandale e kepuce dhe lodra te ndryshme. Robat kryesisht jane 50 leke. Gjithashtu shes nje lisharese te re te paperdorur e pershtatshme per ta mbajtur brenda shtepise per femije 0- 3 vjec ne cmimin 60.000 leke. Adresa eshte afer fushes Ali Demi. Kush eshte i interesuar numri i telefonit 0688061449

Cel. : 0688061449