kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ITALISHT per te gjithe, cmim promocional

  Kurs praktik dhe interesant per te gjithe grup-moshat e ciklit 9-vjecar, per vetesimin e gjuhes italiane. Metodologji terheqese dhe praktike,
  "Te mesojme duke u zbavitur" kjo eshte motoja jone;.Dy ore ne jave , Pranimet ne cift . Provoni dhe do te mbeteni te kenaqur !!!
  PERSE JEMI TE VECANTE ???!!!! ;
  1- Mesojme duke u zbavitur
  2- Metodologji bazuar mbi eksperiencat personale ne mesimdhenie
  3- E bukur dhe interesante qe ne perballjen e pare,,
  4- Kembengulje, --- praktike - trajnimi deri ne pervetesimin e mesimit
  5- Mesimi ne grup, numer shume i kufizuar
  6- Gjuha vjen natyrshem ( Merzitia dhe lodhja nuk ekzistojne)
  7- Per te gjitha grup - moshat dhe nivelet
  8- Cmim promocional, me konkurues ne treg
  Cel. : 0692822312
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC-S9303425.jpg
S: 45
Madhesia: 34.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC-S9303428.jpg
S: 47
Madhesia: 29.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 446-0-d8632e38c55929a0b748bc737bb70932.jpg
S: 22
Madhesia: 50.8 KB