kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes poltron dentar Dentsan 2.200 Euro

  shitet poltron ne gjendje te shkelqyer, me 2 llampa polimerizimi,
  i kompletuar dhe me aspirator te vecante kirurgjikal
  i gatshem per pune, cmimi i diskutueshemshitet autoclave gjermane melag,,grafi philips,,alalgamator etj

  Cel. : 0692081888
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BCE25D08-B4A8-4120-8084-B46FC5B2FC21.jpg
S: 454
Madhesia: 31.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 99834AED-8344-46F6-99A3-6D25FC490AEF.jpg
S: 293
Madhesia: 30.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9F2FBC12-4A13-4E0F-A365-799BB074F8EB.jpg
S: 304
Madhesia: 28.6 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu