kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje mjekesore 20 Euro

  Shes

  Syze masazhuese, kane efekt rigjenerimin e nervit optik dhe uljen e murit te syzeve optike.

  Punon me bateri, ka nivele te ndryshme masazhi.

  Jane te pahapura ne kuti.

  Cmimi 19.90 Euro/copa

  Faleminderit!

  Mund te na kontaktoni

  Cel: 0682073731


  Cel. : 0682073731
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0027.jpg
S: 284
Madhesia: 40.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180218-WA0028.jpg
S: 176
Madhesia: 17.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu