devinf.com
kliko

 1. Standart Kruje, shes Vile 3 Katshe 450 m² 320.000 Euro (Abazaj)

  Zona/Rruga : Abazaj


  Vile 3 kate me sip 450 m2 10 dhoma dhe 3 banjo + 2 garazhe me pishine dhe obor me sip 2200 m2
  E rrethuar me gjelbrim me agrume te ndryshem
  E pershtatshem per banim per rezidence ndodhet ne lagje te Krujes Abaze me rruge te asfaltuar
  Me hipotek
  Cmimi 320.000 euro i diskutushem

  AGJENSIA IMOBILARE VISION TEL 0682253407 TEL 0695326329

  Cel. : 0695326329

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 415.jpg
S: 685
Madhesia: 101.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 416.jpg
S: 239
Madhesia: 85.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 417.jpg
S: 238
Madhesia: 73.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 418.jpg
S: 226
Madhesia: 98.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 419.jpg
S: 228
Madhesia: 59.1 KB  

  viSion
  Travel & Real Estate Agency
  Rr. e Kavajės, Pall. 227
  Shk. 2, Ap.8 ,Tirana, Albania
  Mob : 069 53 26 329
  Mob : 068 22 53 407
  Email: vision.travel@hotmail.com