kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Openbox X5 Satelitor S2 45 mije lek

    Shitet 0penbox X5 HD satelitor S2 i perdorur por ne gjendje mjaft te mire estetike punon perfekt me cccam dhe IPTV.Shitet me abonim 1 vjecar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Openbox X5 HD IPTV,receiver support modem 3G.jpg
S: 10
Madhesia:  16.4 KB110 mije lek.ose vetem aparati 45 mije lek.Tirane
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  bazar-amiko-shd-8240-cicx-e_ies444467.jpg
S: 115
Madhesia:  55.4 KB