kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete SUMMA 24.000 Leke

  Biciklete SUMMA 26
  Trup alumini -pjese origjinale
  8x3 marshe
  Diskofren,frena alkol,amortizator perpara me regjistrim,dopiodisk,
  Per me teper na gjeni ne Fb dhe Insta :
  Servis-shitje bicikletash https://m.facebook.com/servisshitje

  Cel. : 00355685611039
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1521130221795.jpg
S: 379
Madhesia: 55.4 KB    Servis - Shitje Bicikletash
  Rruga Ferit Xhajko ne Unaze
  00355685611039 |
  Apliko Tani, Kliko Ketu