kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, SHITET BIZNESI "BAR AVOKATI COFFEE & SNACK" lokal 80 m² 15.000 Euro (Karshi Gjykates, buze rruge)

  Zona/Rruga : Rruga Astrit Sulejman Balluku, Kompleksi Goga

  SHITET BIZNESI "BAR AVOKATI COFFEE & SNACK" Karshi Gjykates Se Tiranes.

  Lokali ndodhet buze rruge i cila ka levizje kalimtaresh, me nje siperfaqe 60 m2 brenda dhe 20 m2 jashte ,
  investimi eshte bashkekohore dhe i pershtatet kohes, i miremobiluar dhe ne gjendje pune,
  klientela eshte e perzgjedhur me avokat dhe gjygjtare pra me njerez serioz.

  Qeraja e lokalit eshte 70.000 mije leke ne muaj, kontrate 8 vjecare me te drejte shtyrje.

  SHITET I KOMPLETUAR ME : KONDICIONER, SISTEM ASPIRIMI, BANAK, KARRIGE, TAVOLINA ETJ. CMIMI DISKUTOHET.
  Shitet per arsye EMIGRIMI.

  Tualete: 1

  KONTAKT VETEM PERONAT QE JANE VERTETE TE INTERESUAR. FALEMINDERIT


  Cel. : 0674131031
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-02-15 at 22.47.18(1).jpg
S: 407
Madhesia: 49.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-02-15 at 22.47.18.jpg
S: 361
Madhesia: 35.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-02-15 at 22.47.15.jpg
S: 339
Madhesia: 42.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2018-02-15 at 22.47.14(1).jpg
S: 362
Madhesia: 36.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Bar.jpg
S: 298
Madhesia: 28.1 KB