Balkan Sport Shpk. ėshtė distributor zyrtar i markave mė tė njohura sportive nė botė, adidas, Reebok, Head dhe Givova pėr Shqipėrinė; dhe gjithashtu pėrfaqėsues zyrtar i rrjetit multibrand sportiv INTERSPORT.

Pozicion vakant, Asistent/e Marketingu


Pėrgjegjėsitė:
• Mban tė pėrditėsuar website-et dhe faqet nė rrjetet sociale duke dizenjuar ose pėrzgjedhur imazhet pėrkatėse.
• Eshtė pėrgjegjės pėr mbarėvajtjen e procesit tė shitjeve online
• Kthen pėrgjigje klientėve nė platformat e rrjeteve sociale.
• Asiston nė projekte tė ndryshme sipas nevojave tė departamentit.Kriteret e punėsimit:
• Tė ketė njohuri bazė mbi programet e dizenjimit Photoshop dhe Ilustrator;
• Tė ketė njohuri bazė mbi programin woocommerce;
• Tė ketė njohuri shume te mira tė gjuhės angleze;
• Tė ketė njohuri tė mira pėr mediat sociale dhe shitjeve online;
• Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese dhe pune nė grup;
• Perben avantazh diploma Bachelor nė fushat: Grafik Design, Shkenca Kompjuterike,Menaxhim biznesi ose Marketing.

Nėse jeni tė interesuar pėr pozicionin e mėsipėrm ju lutem dergoni cv-nė tuaj me mbishkrimin e pozicionit nė adresėn e email-it: hr@balkansport.al