kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce dhe karrike makine per femije Chicco 12.000 Leke

  Shes karroce dhe karrike makine (car seat) te markes Chicco.
  Jane te perdorura, por te mbajtura mjaft mire. Jane blere ne USA.
  Ndodhem prane tregut te Medresese ne rrugen 5 Maji.

  Cel. : 0682097725
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180314_130026.jpg
S: 231
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180314_125931.jpg
S: 160
Madhesia: 26.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180314_125916.jpg
S: 160
Madhesia: 26.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu