kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Shitet Biznesi 3.500 Euro

  Okazion, shitet biznesi butik per femra buze rruge te rruga Bardhyl, Tirane vetem 4500 euro.Veshje te te gjitha stineve te ardhura nga jashte, 4 manekina, rrafte mbajtese rrobash, kasa dhe gjithecka qe eshte e nevojshme per butikun me klientele te ngritur. Specifikoj qe shitet butiku por jo dyqani. Biznesi eshte me dokumenta te rregullta, eshte ne shitje edhe per ata qe kane ne plan ta hapin dyqanin ne adrese tjeter edhe per ata qe u intereson ne te njejtin dyqan. Shitet per arsye shendetesore. Te interesuarit te kontaktojne ne nr +355699145509
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1520982445485.jpg
S: 150
Madhesia: 46.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1520982379891.jpg
S: 143
Madhesia: 41.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1520982460600.jpg
S: 138
Madhesia: 33.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1520982466515.jpg
S: 135
Madhesia: 41.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1520982473208.jpg
S: 136
Madhesia: 57.8 KB