kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Bosnje MEDJUGORE - MOSTAR ➡DT. 17-18 MARS! 2 DITE! CMIMI 60! 60 Euro

  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE
  Dt. 17 MARS (2 Dite) Cmmi 60
  Dt. 31 MARS (2 Dite) Cmmi 60
  Dt. 1 Prill (2 Dite) Cmmi 60
  Dt. 7Prill(2 Dite) Cmmi 60  Duhet t dini se:
  ►Ne cmim per personin prfshihen:
  ➡Transporti sipas pogramit me vatjie ardhje dhe te gjitha shetitjet
  ➡Akomodimi per 1 nate ne hotel 3* ne Medjugore
  ➡Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit
  ➡Shoqerues shqiptar gjate gjithe turit

  覧覧覧覧覧覧覧覧覧覧
  ► Akomodimi dhe fjetja do t bhet n hotel 3Yje ne Medjugore

  ► Nisja do t bhet n orn 05:00 t dits s pare, nga sheshi piazza (mbrapa muzeut Kombetar)
  覧覧覧覧

  klikoni foton pr ta zmadhuar klikoni foton pr ta zmadhuar Klikoni foton pr nj pamje m t madhe

Emri: bosnje.jpg
S: 17
Madhesia: 29.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu