kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Maqedoni 🤩LIQENI MATKA - SHKUP - TETOVE - OHER 55 Euro

  🤩LIQENI MATKA - SHKUP - TETOVE - OHER
  Nisje dt. 31 mars & 1 prill ➤2 Dite ➤Cmimi: 55 €
  🔻Vizitohet: #liqeni #Matka, Shkup, Tetove, Oher, Struge
  🔺Akomodimi: Hotel 4Yje ne Tetove -- Darke Festive

  Ne cmim €55 perfshihet:
  ➤ Transporti vajtije – ardhje sipas programit me autobuz lluksoz
  ➤ Akomodimin ne Hotel 4 Yje ne Tetove per 1 nate
  ➤ Mengjesi ne restorantin e hotelit
  ➤ Darka festive me muzike shqiptare dhe DJ (me pijet jo-alkolike te perfshire ne cmim)
  ➤ Shoqerues shqiptare ne vendet qe do te vizitojme
  ➤Taksat Turistike

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: MATKA 2019.jpg
S: 17
Madhesia: 15.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu