kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Maskota Mini dhe miki mouse 200 Euro

  SHES DY MASKOTA MINI DHE MIKI MOUSE
  NE GJENDJE SHUME.TE MIRE
  POTHUAJSE TE RINJ JANE PERDORUR VETEM 4 HERE
  200 EURO TE DY BASHKE.

  INFO:isaraj_a@hotmail.com
  0693274384. Whatssup dhe viber

  Cel. : 0693274384
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20180313-WA0000.jpg
S: 26
Madhesia: 80.3 KB