kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Bosnje ⚜Medjugorje❣Mostar❣Trebinje⚜ 60 Euro

  MedjugorjeMostarTrebinje
  Nisje dt.17 Mars, 2 Dite Cmimi €60
  Vizite edhe ne Kryqin e Shen Marise, Medjugorje
  🏩Akomodimi ne hotel 3Yje per 2 nete ne Medjugorje

  Inteneari udhetimit:📌
  ➤Dita 1: Vizite ne Ujevaren Niagara, Podgorice. Vizite ne Mostar
  ➤Dita 2: Vizite ne Medjugorje, qyteti. Vizite ne kryqin e Shen Marise. Vizite ne Statujen e Shen Marise. Vizite ne Trebinje

  🎟Ne Cmim pėrfshihen:
  √ Transporti sipas pogramit me autobuz komod vajtje – ardhje dhe te gjitha shetitjet.
  √ Akomodimi per 1 nate ne hotel 3* ne Medjugore
  √ Mengjesi dhe Darka per te gjitha ditet e qendrimit ne hotel
  √ Shoqerues shqiptar gjate gjithe turit
  √ Taksat Turistike

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: MEDI 2001.jpg
S: 24
Madhesia: 113.7 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu