devinf.com
kliko
kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 108 m² 97.200 Euro (Brryli)

  Zona/Rruga : Brryli

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Brrylit pas shkollės “Niket Dardani” Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 108 m2 • Orientimi Veri-Lindje • Dokumentacioni: Me Hipotekė. Apartamenti ėshtė i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Korridor shpėrndarės • 2 Ballkone • I investuar • Pallat i 2000 • Zonė e qetė dhe e preferuar pėr banim. Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355692150853
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28872814_10209010946791406_2208156799859687424_n.jpg
S: 97
Madhesia: 29.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28951839_10209010948591451_4061263866133217280_n.jpg
S: 18
Madhesia: 22.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 29101089_10209010947551425_4111293839925313536_n.jpg
S: 18
Madhesia: 24.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 29067007_10209010948191441_2488204082196512768_n.jpg
S: 18
Madhesia: 25.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28951406_10209010948111439_5901526983031914496_n.jpg
S: 18
Madhesia: 32.6 KB