devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 98 m² 123.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Ali Demit, te pallati i ish Piro Manit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 98 m2 • Orientimi Jug-Lindje • Dokumentacioni : Me hipotekė. Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpėrndarės • Termoizolim • Sistem chiller • Ndėrtime cilėsore • Zonė e preferuar pėr banim • Zonė e qetė dhe e aksesueshme nė qytet. Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355 69 5610929
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28829209_10216530794488787_856213589_n.jpg
S: 38
Madhesia: 28.0 KB