devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 68 m² 39.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Freskut te Qesaraga. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipėrfaqja e apartamentit : 68 m2 • Orientimi Jug. Apartamenti ėshtė bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomė gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpėrndarės • Termoizolim • Nė process armature • Zonė e preferuar pėr banim. Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355 682005436
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28872156_1609765032446142_3041557180303015936_n.jpg
S: 268
Madhesia: 27.2 KB