-Marka :- Philip-
Modeli :- MG3730

- 8 ne 1
- Tehe vetemprehes
- Per floket, mjekrren dhe trupin
- Koke shtese per hundet dhe veshet
- Deri ne 60 min perdorim me 1 karikim

Ishte 4.200 Leke
Behet 3.490 Leke

Garancia 12 muaj
Kontakti : 0696049972 / +35542342232
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Philips 8 ne 1  MG3730.jpg
S: 49
Madhesia:  33.8 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Philips 8 ne 1  MG373.jpg
S: 19
Madhesia:  37.8 KB

Cel. : 0696049972